Kiralık,satılık,İkinci El,Otomobil,Emlak,Alışveriş


HAZAL OTO KARDEŞLER OTO EMLAK

2 EL ARAÇLAR DA VE HASARLI ARAÇLARDA GÜVENİLİR ADRESİNİZ OLMAYA DEVAM EDİYORUZ

gebze istasyon mah

Galvenizli güvenlikli iskele imalatı

Hizmet | diş cepe ekipmanları | |

1 TL

/ /

  • İlan Tarihi
    19 Eylül 2016
İlan ile ilgili şikayetim var

Açıklama

Ülkemizde ölümlü iş kazalarının başında inşaat sektörü gelmektedir. İş kazalarında ölüme neden olan olayların ilk sırasında düşme gelmektedir. Bu durum iş güvenliğini ön plana çıkartmaktadır. Firmamız TS EN 12810- 12811 standartlarında güvenlikli iskele üretimi yapmaktadır.

Cephe İskele Sistemi; çerçeve elemanı, yatay-diyagonal eleman, yürüme platformları, kapaklı platformlar ve tozluk elemanlardan oluşur. Cephe iskelesi, genellikle bina cephelerinde çalışma ve restorasyon projelerinde kullanılır.

 

Demir esaslı malzemelerin korozyona karşı korunması son derece önemlidir. Korozyona maruz kalan bir malzemenin kullanım ömrü azdır ve her an bir kaza oluşumu söz konusudur.Galvanizli iskele sistemleri uygun şekilde muhafaza edildiğinde çok daha uzun bir süre kullanılabilir.

Boruların hem iç yüzeyi hem de dış yüzeyinin korozyona karşı korunmasında en uygun yöntem sıcak daldırma galvanizdir.

Merkezi İstanbul olan  imalat hanemiz de   250 m2 den başlayan  5000 m2  kadar güvenlikli iskele imalatımız başlamış bulunmaktadır   günümüzün  şartlarına  uygun  vasıflara sahip   emniyetli güvenlikli  merdivenli  sahanlıklı   tamamı paslanmaz galveniz  den yapılan   güvenlikli iskelelerimizi yurdun 4 bir yanına göndere biliyoruz   vermiş olduğunuz siparişler  en geç  1 hafta içerisinde    teslim edilmektedir   siparişleriniz artı kdv üzerinden   fiyatlandırma yapılır    nakliye hariç dir   ödemelerimiz  % 35  peşin  geri kalan  kısmına  çek ile    75 gün vade yapa bilmekteyiz  ayrıca   bünyemiz de  alt bayilikler verilecektir   bayilik  görüşmeleri şahsen ve yüz yüze  yapılacaktır  güvenlikli iskelelerimiz boyalı ve galveniz olarak 2 türlü fiyatlanırma yapılmaktadır   kovalı iskele kalıbı   h iskele kalıbı güvenlikli flanşlı iskele   finca iskele   modelleri ile hizmet vermekteyiz ayrıca kalıp destekleyici teleskobik direk  3.5 metrelik   direk imallarımız bulunmaktadır   tüm bilgi için   0553 350 31 11   aramanız yeterli olacaktır 

Özellikler

1517 kere görüntülenmiştir

X

Üye Girişi

Şifremi / Kullanıcı Adımı Unuttum

X

İlan Şikayeti

X

Şifre / Kullanıcı Adı Hatırlatma

Üyelik bilgilerinizin kayıtlı olduğu e-posta adresinizi / kullanıcı adınızı aşağıdaki kutuya giriniz.

E-Posta Adresiniz / Kullanıcı Adınız