Kiralık,satılık,İkinci El,Otomobil,Emlak,Alışveriş


Tamamen Özgün İçeriklerden Oluşan Yeni Nesil Blog Sitesi

Tamamen Özgün İçeriklerden Oluşan Yeni Nesil Blog Sitesi


Teknolojiden, spora; gezilerden, filmlere; oyunlardan, kitaplara her türlü konuda, birçok bakış açısıyla: Blogdede!

Tamamen özgün ve güncel içeriklerden oluşan blog sitemizi 5 yazar arkadaşımla birlikte, her gün içerik girerek ayakta tutuyoruz. 1 yıl 3 ay önce açtığımız blogumuz her geçen gün ziyaretçilerini arttırarak, takipçilerinin ilgi odağı olmayı başardı. Kişisel blog kategorisinde yayında olan Blogdede'de; temel olarak üniversite hayatı, müzik, kitap, sinema ve filmler, listeler, seyahat, gezi, konaklama, bilgisayar ve telefon oyunları, mobil haberler ve uygulamalar, başta futbol olmak üzere spor ve e-spor, teknoloji ve trend videolar konularında içeriklerden oluşan blogumuz wordpress altyapısıyla yayınını sürdürüyor.

Blog takipçilerimiz, yazarlarımızın birçoğunun da eğitim aldığı İzmir Ege Üniversitesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencilerinden oluşmaktadır. Genç bir kitleye hitap ediyor olması, blogumuzun sürekli güncel, dinamik ve yenilikçi kalmasını sağlamaktadır.

Blogumuzda yayınlanan yeni içerikleri birçok kanalla takipçilerimizle buluşturuyoruz. Bunlardan en önemlisi sosyal medya hesaplarımız. Blogdede’nin facebook’ta 4200+ beğenisi, twitter’da ise 1550+ takipçisi bulunuyor. Ayrıca mail abonelikleriyle de yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz..X

Üye Girişi

Şifremi / Kullanıcı Adımı Unuttum

X

İlan Şikayeti

Şikayetinizi sadece 1 kere iletmeniz yeterlidir.X

Şifre / Kullanıcı Adı Hatırlatma

Üyelik bilgilerinizin kayıtlı olduğu e-posta adresinizi / kullanıcı adınızı aşağıdaki kutuya giriniz.

E-Posta Adresiniz / Kullanıcı Adınız